Zaterdag 26 januari 2019
Hulp bij aanleg ecozone Gat...
Zaterdag 9 februari 2019
Hulp bij aanleg ecozone Gat...
Verder...
In overleg
Opfrisduik
April - juni 2019
Driftduiken
Verder...

Wat gaan we doen in Februari was de vraag tijdens één van onze vergaderingen van de evenementencommissie. Rond die tijd hebben we meestal een etentje met de vereniging. Dit hebben we de laatste drie jaren bij de fam. Traa in Spoordonk mogen houden wat natuurlijk een Top locatie is voor onze vereniging. Maar jah, Willeke is inmiddels geen lid meer van Delphinus en Wim komt eigenlijk nooit meer zwemmen???

Wat gaan we doen in Februari was de vraag tijdens één van onze vergaderingen van de evenementencommissie. Rond die tijd hebben we meestal een etentje met de vereniging. Dit hebben we de laatste drie jaren bij de fam. Traa in Spoordonk mogen houden wat natuurlijk een Top locatie is voor onze vereniging. Maar jah, Willeke is inmiddels geen lid meer van Delphinus en Wim komt eigenlijk nooit meer zwemmen???

Wim staat nog wel op de ledenlijst als donateur dus kunnen we deze locatie weer vragen??? Weet je wat, we bellen Wim gewoon op. Zo gezegd zo gedaan. Wim wist gelukkig nog wie we waren en zou het er eens met Ans over hebben of het nog bij hun gehouden kan worden. De afspraak dat ik hem later die week hierover terug zou kunnen bellen is gemaakt. Binnen het uur gaat mijn mobieltje, Wim Traa, ooh wat spannend. Wim en Ans hebben het er samen over gehad en als het op dezelfde conditie?s kan als vorige jaren dan zijn we ook dit jaar weer welkom. Super gaaf dat dit weer kan en die fles wisky hebben we er heel graag voor over.Okay het avondje wordt gepland op 14 februari dus het thema is ook voor de hand liggend. Valentijnsavond.

Hanneke heeft samen met haar kids haar creativiteit laten gaan. Dus de locatie werd in no time omgebouwd tot een waar romantische omgeving waar je niet omheen kan.Dan moeten we natuurlijk ook wel een lekker dinertje verzorgen. Daarom hebben we Petri benaderd. Zij heeft samen met haar kinderen uit de klas een heerlijk diner verzorgt en ook het gebruik van de warmtekar (zal wel anders heten maar ik weet niet hoe) zorgde ervoor dat alles heerlijk warm opgediend kan worden. Het voorgerecht: garnalencocktail, kipcocktail, meloen met ham en tomaat met mozzarella. Hoofdgerecht: goulash, champignogragout en visschotel geserveerd met rijst en groente. Nagerecht: chocoladefontein met fruit, marshmellow?s en lange vingers. Othmar en Natascha hebben weer voor de drank gezorgd. Altijd een flinke klus maar zonder drank geen feestje dus hun bijdrage is weer helemaal super. Ingrid en Rob zorgde voor de onmisbare knuffelrock muziek. Zeer sfeerbepalend.Ikzelf mocht nog wat boodschappen extra halen wat weer 2 gratis appeltaarten opleverde bij de sligro. Met slagroom en chocolade uit de chocoladefontein een heerlijk toetje. De opkomst was iets minder groot dan vorige jaren maar wel heel erg gezellig. We hebben heerlijk met zijn allen kunnen eten en bijkletsen.Het onmisbare vuur buiten zorgde weer voor extra warmte en gezelligheid tijdens een rookpauze en voor de kinderen altijd leuk om de marshmellows te laten smelten.  

Gerrie Jansen
evenementencommissie